image Sinjalizo të keqen -
Main Post Image

Osmani e ashpër me Konjufcën dhe Qeverinë Kurti: Oferta për KiE-n ndryshoi zotimet e liderëve për Asociacionin

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani i është kundërpërgjigjur kryeparlamentarit, Glauk Konjufca, për mosinformim rreth letrës që ministrja e Jashtme, Gërvalla, e kishte dërguar në Këshillin e Evropës, duke e arsyetuar se Osmani ka qenë në vizitë jashtë vendit. Këtë deklaratë të Konjufcës, e para e shtetit e ka quajtur qesharake, duke thënë se në kohën […]

Politikë

Prishtina


Prishtina