image Showbiz -

Showbiz

news image
Kate mori vëmendjen në Wimbledon – shfaqet bashkë me vajzën 9-vjeçare mes betejës me kancerin
Bota e Yjeve
news image
Heidi e Romeo të pandashëm: Dyshja vazhdojnë pushimet e tyre të ëmbla
Bota e Yjeve
news image
“Do i çojë temperaturat në 50 gradë”, Butrinti paralajmëron diçka të nxehtë
Bota e Yjeve
news image
Misi i Maqedonisë ra nga lartësia duke bërë “selfie”, theu 11 brinjë
Bota e Yjeve
news image
Rita Ora krenohet me Dua Lipen, Bebe Rexhën e Ava Max
Bota e Yjeve
news image
Aktores Lele Pons i vjedhin unazën e martesës në vlerë 90 mijë euro në Paris
Bota e Yjeve
news image
Arrestohet djali i aktorit të njohur amerikan, dyshohet se sulmoi nënën e tij
Bota e Yjeve
news image
A do të prezantojë “BBV”, Arbana Osmani jep përgjigjen e papritur
Bota e Yjeve
news image
Ish-banorja do të jetë opinioniste e “Big Brother VIP 4”
Bota e Yjeve
news image
Neymar ribashkohet me ish-partneren, pasi u bë baba me një modele tjetër
Bota e Yjeve
news image
Adelina Ismajli dhe Sabri Fejzullahu vijnë së shpejti me një këngë
Bota e Yjeve
news image
Fansat e këngëtares amerikane pushtojnë Cyrihun, mbyllen disa rrugë
Bota e Yjeve
news image
Adrola Dushi betohet në dashuri, pas deklaratës së Capital T
Bota e Yjeve
news image
Një ribashkim mes Ben Affleck dhe JLO duke i largët
Bota e Yjeve
news image
Pasuria e Georgina Rodriguez: Një vështrim për jetën luksoze të të dashurës së futbollistit Cristiano Ronaldo
Bota e Yjeve
news image
Luana Vjollca i ‘vë flakën’ rrjetit, publikon fotografi me dukje tejet joshëse
Bota e Yjeve