image Showbiz -

Showbiz

news image
Këta janë banorët që rikthehen në shtëpinë e BBVA, Efi më e votuara
Bota e Yjeve
news image
E papritur: Big Brother vendos t’i rikthejë katër banorë të eliminuar në lojë
Bota e Yjeve
news image
Elon Musku zbulon çfarë ha çdo mëngjes
Bota e Yjeve
news image
Del nga goja e Oltës: Dihet kush e fiton Big Brother – Luiz Ejlli
Bota e Yjeve
news image
“Nuk më njeh, më ka harruar”, takimi i Oltës me djalin përlot të gjithë
Bota e Yjeve
news image
Olta vendos të largohet, Luizi përpiqet ta ndal: Po si ka lezet kjo lojë pa ty
Bota e Yjeve
news image
S’është rrenë e 1 prillit, Arbana thotë se Olta dëshiron të largohet nga shtëpia e BBVA
Bota e Yjeve
news image
Nita Latifi tallet me Oltën: Të erdhi dron, Olta je fituese
Bota e Yjeve
news image
Bledi bën deklaratën e bujshme për Kiarën: E adhuroja, kam bërë këngë për të në dhomën e rrëfimit
Bota e Yjeve
news image
A ka me të vërtetë simpati? Luizi u jep fund thashethemeve për Jorin
Bota e Yjeve
news image
Olta: Luizi i përdor vajzat, të varfrat i besojnë
Bota e Yjeve
news image
I bëri publike sëmundjen dhe kërkoi rikthimin me të, Stresi tregon si është raporti me Keisin pas “BBV”
Bota e Yjeve
news image
Olta, Qetsori dhe Dea bëjnë “paktin”: Nuk e meriton të shkojë në finale, hajde ti biem
Bota e Yjeve
news image
Prishje e miqësisë mes tyre? Efi tregon se pse nuk është takuar me Kiarën jashtë BBV
Bota e Yjeve
news image
Donaldi e godet Oltën: U vetshpallë lojtare e fortë
Bota e Yjeve
news image
“Nuk jam fanse e Luizit!” Në fillim e bullizonte, pastaj e bëri mik, ç’ndryshoi në raportin Efi-Luiz?
Bota e Yjeve