image Fun -

Fun

news image
Horoskopi 20 maj 2024, si nis java për të gjitha shenjat
Kuriozitete
news image
Dielli lëshon valën magnetike më të madhe të zjarrtë në afro një dekadë
Fakte
news image
Dashuria, puna dhe paratë – çfarë parashikojnë yjet për ju
Të tjera
news image
Momenti kur alpinisti vrapon për të shpëtuar jetën pasi ndiqet nga lopa-VIDEO
Kuriozitete
news image
Horoskopi, çfarë parashikojnë yjet sot për ju
Të tjera
news image
Ky është qyteti i milionerëve në botë
Kuriozitete
news image
Pasi kaluan 12 ditë prej dasmës, indoneziani kuptoi se ishte martuar me një burrë
Kuriozitete
news image
Horoskopi 10 Maj, çfarë kanë parashikuar yjet për shenjën tuaj
Të tjera
news image
Duket e pabesueshme por një natë në këtë hotel kushton 19 mijë euro – këtu flini dhe hani me kafshët e detit
Kuriozitete
news image
Kopshti zoologjik në Kinë i lyente qentë për t’i bërë të dukeshin si arinj panda
Kuriozitete
news image
Horoskopi për sot, zbuloni surprizat e yjeve për shenjën tuaj
Të tjera
news image
Francezët gatuajnë bukën ‘baguette’ me gjatësi prej 140 metrave, futet në rekordin botëror Guiness
Kuriozitete
news image
Të gjithë mund të shikojnë peshkaqenin, por aty shihet edhe një gjymtyrë trupi
Kuriozitete
news image
Pse dritat në aeroplan zbehen, nuk është ajo që keni menduar
Kuriozitete
news image
Amerikanja fiton 1 milion dollarë në lotari për herë të dytë në 10 javë
Kuriozitete
news image
Horoskopi 5 maj 2024, çfarë kanë parashikuar yjet për sot
Kuriozitete