image Lajme -

Lajme

news image
Zelensky viziton vijën e frontit në Bakhmut
Botë
news image
Hajnat bëjnë kërdi në një shtëpi në Gjakovë, vjedhin para e stoli ari në vlerë të rreth 13 mijë eurove
Siguri
news image
Kurti zbulon ofertën që ia bëri Vuçiqit në Ohër për Asociacionin
Politikë
news image
Kurti për kthimin e serbëve: Atij që e hodhi uniformën e Policisë së Kosovës, s’i them kthehu
Politikë
news image
Kuvendi miraton raportin vjetor të KQZ-së për vitin 2021
Politikë
news image
“Nuk ka përjashtim për mbretërinë”, përdorimi i drogës nga Princ Harry kërcënon vizën e tij amerikane
Botë
news image
Shqetësuese: Fëmijët po keqpërdoren për të kërkuar lëmoshë, arrestohen dy gra në Gjakovë dhe Gjilan
Siguri
news image
Relaksi në ‘Emerald’ i del dardhë me bisht 57-vjeçarit, dikush ia vjedh orën e mbi 60 mijë eurove
Lajme
news image
Kurti insiston se dialogu nuk është prioritet për të: Unë në vikend isha në Ohër, tash nuk jam në Ohër
Politikë
news image
Fatmir Humolli nuk ulet me grupin parlamentar të VV-së, Kusari-Lila shkon të bisedojë me të
Politikë
news image
Dyshohet se largoi zarfin me fotografitë nga Reçaku dhe Prekazi, ky është postieri i arrestuar në Fushë Kosovë
Siguri
news image
Ndahen 6 milionë euro për të kryer pagesat e qytetarëve të cilët kanë kursyer rrymën
Financa
news image
Kurti kundërshton Lajçakun: Vetmenaxhimi dhe Asociacioni nuk janë e njëjta gjë
Politikë
news image
Osmani: Serbia u tregoi ndërkombëtarëve se nuk do t’i respektojë marrëveshjet, Kosova s’heq dorë
Politikë
news image
29-vjeçarja përdoruese e narkotikëve shan dhe sulmon prindërit e saj, largohet nga shtëpia në Fushë Kosovë
Siguri
news image
Kurti liston të arriturat e Qeverisë, por se përmend marrëveshjen me Serbinë
Politikë