image Jetë -

Jetë

news image
A e dini pse burrat i zë gjumi menjëherë pas seksit?
Këshilla
news image
Mjeku kosovar: Shqiptarët ushqehen më keq se gjermanët, shumë yndyrna dhe sheqer
Shëndeti
news image
Paralajmërimi i shkencëtares: Iftari mos të mbarohet para 45 minutave
Këshilla
news image
Cila është gjëja më e mirë për të ngrënë për syfyr
Këshilla
news image
​”Trekëndëshi i vdekjes”, pjesa e fytyrës ku nuk duhet të shtypni kurrë puçrrat
Shëndeti
news image
Mësoni se sa kafe duhet të pini në ditë për të mos prekur zemrën
Shëndeti
news image
Kjo është ora ideale kur duhet të kryeni marrëdhënie seksuale
Këshilla
news image
5 zakonet e mëngjesit që na bëjnë të trashemi dhe nuk e kuptojmë
Shëndeti
news image
A duhet të pini ujë para gjumit? Ja si përgjigjen dietologët
Shëndeti
news image
Kardiologu tregon se cilat janë ushqimet që nuk duhet t’i hani kurrë
Ushqime
news image
Zbuloni nëse vuani nga luhatjet hormonale, sinjalet që jep trupi
Shëndeti
news image
Shenjat e para të sëmundjes Alzheimer shfaqen në sy
Shëndeti
news image
Këto janë ushqimet që duhet të hani në mëngjes për të forcuar zemrën
Ushqime
news image
Terapisti shpjegon se si ta mbroni lidhjen nga tradhtia, këto janë gabimet që bëjnë çiftet
Këshilla
news image
Aknet në trup janë një sinjal i luftës që trupi juaj po e bën – nuk shkaktohen vetëm nga stresi dhe hormonet
Shëndeti
news image
Pse zemra nuk preket nga kanceri?
Shëndeti