image Tech & Auto -

Tech & Auto

news image
Kur ke, gjitha i bën/ Zuckerberg ia vë syrin jahtit 300 milionësh
Teknologji
news image
“Super aplikacioni” – platforma për të menaxhuar gjithçka në internetin e Rusisë
Aplikacione
news image
Facebook dhe Messenger do të kodojnë mesazhet automatikisht
Aplikacione
news image
“Viti i TikTokut”, kjo është video më e shikuar për 2023
Aplikacione
news image
Windows 12 do të lansohet në treg verën e ardhshme?
Tech & Auto
news image
Të dhënat në “Google Drive” po fshihen pa ndonjë shpjegim – Google jep disa këshilla
Teknologji
news image
Spotify do të largojë 1 mjë e 500 punëtorë për të ulur kostot e kompanisë
Teknologji
news image
Toyota e ka seriozisht: Gjashtë modele të reja dhe bateritë e teknologjisë së re deri në vitin 2025
Automjete
news image
Zbulohet data kur do të publikohet traileri i GTA 6
Lojëra
news image
Google shfaq flamurin kombëtar në faqen hyrëse
Teknologji
news image
Meta paditet për ‘sekretin e hapur’ të ‘ndjekjes’ dhe regjistrimit të miliona përdoruesve të mitur
Teknologji
news image
Pjesa më e madhe e përdoruesve të iPhone nuk e dinë se kanë këto 3 aplikacione
Telefona
news image
Cilat janë më të mira për dimër, gomat e gjera apo të ngushta, video e testimit zgjidh dilemën
Automjete
news image
A e dini se çfarë do të thotë simboli i drynit në “Google Chrome”?
Internet
news image
Agjencia e sigurisë kibernetike në Angli: Inteligjenca artificiale një kërcënim në rritje për zgjedhjet e ardhshme
Teknologji
news image
Veçantia që pritet të ketë iPhone 16 Pro
Telefona