image Hulumtime -

Hulumtime

news image
Ekskluzive: Këta janë të dyshuarit që kërcënuan me vrasje pjesëtarët e KFOR-it në Lubiqevë të Prizrenit
Ekskluzive
news image
Ekskluzive: Kërcënohen me jetë pjesëtarët e KFOR-it në Lubiqevë të Prizrenit – një i arrestuar
Ekskluzive
news image
“Po e mbroj veten…”/ Kërcënohet pronari i marketit ‘Leari’ në Gjilan, i dyshuari e ekspozon armën
Siguri
news image
Prindërit në Podujevë e çojnë djalin në Polici, raportojnë se ushtron dhunë dhe kërkon para për drogë
Siguri
news image
Kapet nga Policia i mituri që iku nga Qendra Korrektuese në Lipjan para më shumë se 1 muaji
Siguri
news image
Ekskluzive: Këta janë katër të arrestuarit për tentim vrasjen në Rahovec, bastisen shtëpitë e tyre
Siguri
news image
Prizren: 44-vjeçari vendos flamurin ‘UÇK’ në autobusin me tabela të Serbisë, arrestohet pasi dyshohet se sulmoi priftin
Siguri
news image
Nga ‘tentim grabitje’ në ‘tentim vrasje’: Katër të arrestuar në Rahovec, sekuestrohen armë e rreth 150 fishekë
Siguri
news image
Të shtëna në Ferizaj: I riu gjuan me armë pasi refuzuan t’i shërbenin alkool në një ‘Internet Caffe’
Siguri
news image
Shoferi i një veture tejkalon në vijë të plotë në rrugën Pejë – Prishtinë, rrezikon trafikun (VIDEO)
Sinjalizime
news image
Ky është personi që u kap me armë të mbushur nga Njësia Speciale te Rruga B, ndalohet për 48 orë
Siguri
news image
 “Lokalin kam me ta kallë…”/ Kërcënohet një frizer në Drenas, ndalohet i dyshuari
Siguri
news image
Djali në Ferizaj e rrah nënën me grushte, 56-vjeçarja kërkon ndihmën e Policisë
Siguri
news image
Prizren: Burri ushtron dhunë vazhdimisht ndaj bashkëshortes, përfundon në ndalim policor
Siguri
news image
Ekskluzive: Ky është i dyshuari që vodhi armën zyrtare dhe dokumentet personale të zyrtarit të AKI-së
Ekskluzive
news image
Ekskluzive: Ky është 23-vjeçari që mbajti ‘peng’ në motel vajzën nga Fushë Kosova, përfundon prapa grilave
Ekskluzive