image Hulumtime -

Hulumtime

news image
Kërcet ‘stupci’ në dy parkingje në Prishtinë, punëtori dhe pronari rrahen e bëhen për spital
Siguri
news image
Konflikt në komunikacion: 30-vjeçari sulmon fizikisht taksistin në mes të rrugës në Prishtinë
Siguri
news image
Iku para syve të Policisë derisa po dërgohej në paraburgim, dorëzohet pas katër muajsh i riu me të kaluar kriminale
Siguri
news image
I kërkuari për ngacmim në Prizren vetëdorëzohet në Polici, dërgohet në mbajtje
Siguri
news image
E dhimbshme: Kjo është 30-vjeçarja që u nda nga jeta në Skenderaj
Siguri
news image
E rëndë: Gjendet pa shenja jete një 30-vjeçare në Skenderaj, mjeku konstaton vdekjen
Siguri
news image
Babai në Prishtinë e dëbon nga shtëpia 23-vjeçaren pasi ajo mori mesazhe intime në telefon
Siguri
news image
Ia vodhi nga duart kuletën dhe telefonin një gruaje në Prishtinë, i dyshuari rrëfehet në Polici: Kam borxhe
Siguri
news image
Ky është shoferi që dyshohet se shkaktoi aksidentin me fatalitet në Prizren, dërgohet në mbajtje
Siguri
news image
E dhimbshme: Ky është 40-vjeçari që humbi jetën pasi u godit nga vetura në Prizren
Siguri
news image
E bëri për spital një person dhe më pas shtiu me armë, ky është i dyshuari që u arrestua në një motel në Viti
Siguri
news image
I riu në Prishtinë kapet me armë, marihuanë e kokainë – Policia e arreston
Siguri
news image
“Kom ma jau gjujtë bombën”/ Gjakovari kërcënon fqinjin e tij, shkak prona
Siguri
news image
Konflikt mes tre personave në Viti, theret me thikë 17-vjeçari
Siguri
news image
Rahovecasi i dehur tenton t’i japë fund jetës së tij, konsumon preparate higjienike
Siguri
news image
Gruaja që tentoi tentoi t’i jap fund jetës duke u djegur, dërgohet në gjendje të rëndë në QKUK
Siguri