image Sinjalizime -

Hulumtime

news image
Ekskluzive: Ky është 52-vjeçari i arrestuar në Viti që dyshohet se sulmoi seksualisht të miturën vitin e kaluar
Siguri
news image
10 persona cak i Krimeve Ekonomike për dallaveret me patentë shofer, disa në pranga e disa në pushime
Siguri
news image
Ekskluzive: Pronari i autoshkollës “Vosa” njëri nga të arrestuarit për dallavere me patentë shofer
Siguri
news image
Ky është zyrtari i arrestuar nga Krimet Ekonomike në Pejë, dyshohet për dallavere me patentë shofer
Siguri
news image
Aksioni kundër veprimtarisë korruptive me patentë shofer në Pejë, së paku 4 të arrestuar
Siguri
news image
Ekskluzive: Sigurimi dhe arkëtari në QKUK rrahen mes vete, shkak një pagesë për hyrje-dalje
Siguri
news image
E rëndë në Çagllavicë: 29-vjeçarja raporton se e abortoi foshnjën shkaku i dhunës nga i fejuari
Siguri
news image
E rëndë: E moshuara bie në ashensorin e banesës, dërgohet me urgjencë në spital
Siguri
news image
Ekskluzive: Ky është 22-vjeçari që dyshohet se nga pakujdesia e goditi për vdekje biçiklistin në Podujevë
Siguri
news image
Ekskluzive: Ky është personi që dyshohet se e kërcënoi Policinë në Prishtinë, ndalohet për 48 orë
Siguri
news image
Mërgimtari dhe e dashura e tij grabiten rrugës për në hotel, hajnat ua marrin mijëra euro dhe stoli ari
Siguri
news image
Vjedhje e rëndë në shtëpinë e familjes Kastrati në Llap, hajnat ‘avullojnë’ para dhe ari në vlerë të 40 mijë €
Siguri
news image
Patentë shoferin e konfiskuar, i riu në Prishtinë kërcënon Policinë që vendosën t’ia konfiskojnë edhe veturën
Siguri
news image
Vjedhja e bagëtive: 60-vjeçari nga një fshat i Lipjanit e gjen stallën thatë, hajnat ia marrin viçat
Siguri
news image
E rëndë: Humb jetën në QKUK pacienti i Entit Special në Shtime, u dërgua në gjendje të rëndë
Siguri
news image
Prishtinasi ushtron dhunë ndaj gruas veç pse i rregulloi thonjtë, ajo e denoncon në Polici
Siguri