image Ekskluzive -

Hulumtime

news image
Ekskluzive: Të dyshuarit për vrasjen në tentativë në Ferizaj janë djemtë e pronarit të kolegjit ‘Universum’
Ekskluzive
news image
Denoncuesja e sekretarit të UP-së mohon ngacmimin seksual, “Jam shantazhuar dhe kërcënuar nga një grup i personave”
Kosovë
news image
Ekskluzive: Aktvendimi për pushimin e hetimeve ndaj Sekretarit të UP-së
Kosovë
news image
Vrasja e rëndë në Dragodan: Këta janë të dyshuarit nga familja Mustafa që privuan nga jeta 50-vjeçarin
Ekskluzive
news image
Bastisja e barnatoreve në Prishtinë: Këta janë dy pronarët e arrestuar, zbulohen bunkerët me barna (FOTO)
Ekskluzive
news image
Ekskluzive: Ky është pronari i barnatores “Salihaj” në Prishtinë i arrestuar gjatë aksionit të Krimeve Ekonomike
Ekskluzive
news image
Ekskluzive: Mbi 50 mijë € përfitime dhe vendime të jashtëligjshme, ‘zbulohen’ dallaveret te “Ambienti” në Pejë
Ekskluzive
news image
Ekskluzive: Këta janë zyrtarët e arrestuar në ndërmarrjen ‘Ambienti’ në Pejë, në mesin e tyre edhe drejtori i bordit
Ekskluzive
news image
Ky është grupi kriminal që dyshohen për trafikim me armë, bashkëpunonin me serbë nga Veriu dhe Serbia
Ekskluzive
news image
Dyshohet se sulmuan një qytetar pas aksidentit në trafik, ky është polici dhe i biri i tij që u arrestuan
Ekskluzive
news image
Këta janë dy personat që u arrestuan në aksionin kundër parave false në Prizren
Ekskluzive
news image
Ekskluzive: Këta janë të arrestuarit për shitblerje të drogës në Viti, njërit iu gjetën 20 paketime me marihuanë
Ekskluzive
news image
Dosja e fajdeve për dy biznesmenët Salihu: Porsche, Range Rover e Mercedes u blenë 175 mijë euro e u shitën për 95 mijë
Ekskluzive
news image
Ky është personi që iu gjetën mbi 4 kg drogë në veturën e tij në rrugën Klinë – Mitrovicë
Ekskluzive
news image
Ekskluzive: Para me fajde, kanosje për vrasje, shitje të veturave deri në 460 mijë € – për çka dyshohet pronari i auto sallonit “Buna M”
Ekskluzive
news image
Goditja e auto sallonit “Lipjani”: Pronari dyshohet se shiti vetura deri në 100 mijë € për fajde, këto janë kompanitë që ranë pre e tij
Ekskluzive