image Sport -

Sport

news image
Barcelona-Atletico Madrid, derbi i sontëm në futbollin evropian
Futboll
news image
“Shqipëria problemi i grupit”, Buffon: Mos vendosni karrocën para kuajve
Futboll
news image
Trajneri i Kroacisë: Me Shqipërinë do të jetë ndeshje e vështirë
Futboll
news image
Flet Trajneri i Spanjës: Nuk duhet harruar Shqipërinë
Futboll
news image
Publikohet kalendari i ndeshjeve për ‘Euro24’/ Kur do të luajë Shqipëria?
Futboll
news image
Bonuset për Europianin – Kaq para ka ndarë UEFA
Futboll
news image
Duka komenton shortin e Shqipërisë: Me të fortët bëhesh i fortë
Futboll
news image
Saplletti ‘ia ka frikën’ Shqipërisë: Shpresoj të mos jenë në formë në qershor
Futboll
news image
Flet trajneri i Shqipërisë për shortin e vështirë: Një sfidë e bukur
Futboll
news image
Të gjitha grupet e kompletuara për Kampionatin Evropian, Shqipëria në hall të madh
Futboll
news image
Shqipëria në grupin e ‘vdekjes’ – Spanja, Kroacia dhe Italia janë aty
Futboll
news image
Grup i vështirë për Shqipërinë në Evropian, Spanja kundërshtari i parë
Futboll
news image
Shqipëria pret kundërshtarët, këtu mund ta shikoni shortin e Kampionatit Evropian
Futboll
news image
Gjithçka gati për shortin e EURO 2024, Shqipëria në pritje për të mësuar kundërshtarët
Futboll
news image
Caktohet orari i ndeshjeve të 1/16 së Kupës së Kosovës
Futboll
news image
Legjenda e futbollit, Wesley Sneijder: Shqipëria do të jetë befasia e “Euro 2024”
Futboll