image Sport -

Sport

news image
Ancelotti: Më pëlqen që Brazili më do, por unë do të qëndroj te Reali aq sa do të më lejojnë
Futboll
news image
Formacionet zyrtare, Man City – Liverpool
Futboll
news image
Joshua përballet sonte me Franklin në Londër – gjithçka që duhet të dini për këtë meç
Sporte Luftarake
news image
Superliga e Kosovës rikthehet me tri ndeshje sot, vëmendja në Suharekë
Futboll
news image
Derbi anglez: Man City – Liverpool, formacionet e mundshme, statistika, parashikim
Futboll
news image
Muriqin e lëshojnë nervat, del nga fusha i frustruar për shkak të zëvendësimit
Futboll
news image
Majlinda Kelmendi po e gjen rrugën e saj si trajnere
Sporte Luftarake
news image
Wimbledon i lejon lojtarët rusë dhe bjellorusë të konkurrojnë në Londër këtë vit
Sporte të tjera
news image
Arsenali rrëmben gati të gjitha çmimet e muajit në Premier League
Futboll
news image
Dardan Çakës i besohet derbi i javës, këto janë delegimet e plota të gjyqtarëve
Futboll
news image
Guardiola e Klopp flasin për lëndimet e yjeve: Haaland, Luis Diaz…!
Futboll
news image
Rooney: Ronaldo mori atë që deshi, por ai mbetet një legjendë te Manchester United
Futboll
news image
Batatina i reagon ministrit Çeku: Mostakimi me klubet sjell dëme, mos ke frikë dikur mund të jetë vonë
Futboll
news image
Rinovimi i kontratës së Giroud me Milanin, Di Marzio zbulon detajet e marrëveshjes së re
Futboll
news image
Barcelona ka gati propozimin, Xavi do ta rinovojë kontratën me blaugranasit
Futboll
news image
E dhimbshme: Ndahet nga jeta futbollisti 15-vjeçar i klubit “2 Korriku”
Futboll