image Shqipëri -

Lajme

news image
Cameron do të vizitojë Tiranën, vendoset posteri gjigant ku i urohet mirëseardhje
Shqipëri
news image
Cameron nesër në Tiranë, fokusi i vizitës te emigracioni dhe lufta kundër krimit
Shqipëri
news image
Anketa: Tetë në dhjetë shqiptarë besojnë se korrupsioni i vogël dhe i madh janë të përhapur
Shqipëri
news image
Bashkia e Tiranës ndërpret energjinë, protestuesit hedhin molotov
Shqipëri
news image
Dyshohet se abuzoi seksualisht me vajzën e tij të mitur, arrestohet babai në Kavajë të Shqipërisë
Shqipëri
news image
Edi Rama njofton hapjen e një rruge që e afron Kosovën me Shqipërinë
Kosovë
news image
Martesa homoseksuale në Tiranë, reagon Kisha Katolike: Kategorikisht e ndaluar në doktrinën tonë
Shqipëri
news image
Zbardhet dosja britanike e Berishës ‘non-grata’: Përmenden grupe të krimit të organizuar
Shqipëri
news image
Zbardhet dosja e SPAK: Arben Ndoka i thotë Ervis Martinajt se ka gjetur një grup vrasësish me pagesë nga Kosova
Shqipëri
news image
Merret peng te sheshi “Skënderbej” dhe dhunohet një 20-vjeçar në Tiranë
Shqipëri
news image
Rikthehet industria ushtarake, Shqipëria do të prodhojë armë
Shqipëri
news image
Kanosën dhe goditën me sende të forta një 44-vjeçare, në pranga dy të rinj në Tiranë
Shqipëri
news image
Kosovari cak i hajnave në Shqipëri, i vidhen një shumë parash në automjet – në pranga 36-vjeçari
Shqipëri
news image
Kuqezinjtë hedhin ngjyrë gjaku para federatës, kundërshtojnë bashkëkandidimin e Shqipërisë me Serbinë
Shqipëri
news image
42-vjeçarit në Tiranë i sekuestrohen 300 mijë euro pasuri
Shqipëri
news image
Shqipëri: Tentuan të fusnin në treg 80 mijë euro të vjedhura në bankat e shteteve të BE-së, vihen në pranga dy të rinj
Shqipëri