image Siguri -

Aktualitet

news image
Naim Murseli dhe dy të dyshuarit e tjerë dërgohen në Burgun e Sigurisë së Lartë
Siguri
news image
Familja Ademaj dërgon kërkesën për rivarrim të Liridonës
Siguri
news image
Familjarët e Liridona Ademajt arrijnë në gjykatë, pas pak fillon seanca dëgjimore për Naim Murselin dhe dy të tjerët
Siguri
news image
Gjakovari denoncon vëllain në Polici, ankohet se po i shkakton dhunë psikike
Siguri
news image
Dyshohet për shitjen e narkotikëve, ky është i riu që u arrestua në Gjakovë
Ekskluzive
news image
Ky është 34-vjeçari që dyshohet se rrahu ‘balldëskën’ suedeze, viktima police në ambasadën e Suedisë
Siguri
news image
Naim Murseli dhe dy të dyshuarit e tjerë dalin sot para gjykatës për vrasjen e Liridona Ademajt
Siguri
news image
Viktima e aksidentit me fatalitet në Prishtinë ishte profesor universitar
Siguri
news image
Vdes në QKUK këmbësori që u godit nga vetura në Prishtinë, ky është 63-vjeçari që s’u mbijetoi plagëve
Siguri
news image
Dhuna ndaj grave s’ka të ndalur, raportohen disa raste gjatë ditëve të aktivizmit kundër Dhunës me Bazë Gjinore
Siguri
news image
U kap me zyrtarët e Prishtina Parking, ky është 20-vjeçari që sulmoi edhe policët që intervenuan në rast
Siguri
news image
Punonjësi i OSCE sulmohet fizikisht  në Veri, kërkon ndihmën e Policisë  
Siguri
news image
 “Kom me jau hjekë krytë thikë”/ E mitura në Skenderaj kërcënon familjarët që e raportuan të zhdukur, dyshohet se u keqpërdor seksualisht
Siguri
news image
Deklaroi rrejshëm se dikush gjuajti me armë në drejtim të veturës së tij, ky është 47-vjeçari që u arrestua në Klinë
Siguri
news image
Vetura godet një këmbësor në qendër të Prishtinë, 63-vjeçari dërgohet pa vetëdije në QKUK
Siguri
news image
Vrasja në tentativë në Fushë Kosovë, ky është i dyshuari që u dërgua në mbajtje
Ekskluzive