image Siguri -

Aktualitet

news image
Plagosje me armë zjarri e therje me thikë mes dy familjeve në Hajvali
Siguri
news image
Vetaksident trafiku në Veternik, një person dërgohet në spital
Siguri
news image
Varësia nga droga: Bien në prangat e Policisë edhe dy të rinj në Mitrovicë, kapen me marihuanë
Siguri
news image
Vjedhje e rëndë në një shtëpi në Rahovec: Hajnat avullojnë 10 mijë euro cash dhe ari në vlerë të 6 mijë €
Siguri
news image
Shitblerja e drogës: Policia arreston në flagrancë dy persona në Vushtrri, kapen me 9 paketime me marihuanë
Siguri
news image
Prizrenasi 33-vjeçar arrestohet për dhunë në familje, Policia i gjen marihuanë e kokainë
Siguri
news image
Kërcet grushti mes të rinjve në Kaçanik për shkak të borxhit, dy persona përfundojnë në pranga
Siguri
news image
Dhunë në një familje në Graçanicë: Gruaja kërkon ndihmë në Polici, frikësohet të jetojë me burrin
Siguri
news image
Vendosen pengesa afër pikës kufitare në Bërnjak, intervenon Policia e Kosovës
Siguri
news image
Zyrtari i Gardës Kombëtare të FSK-së denoncohet për dhunë në familje, dyshohet se sulmoi motrën e tij
Siguri
news image
Digjen dy hektarë mal në Ferizaj, bëhet shkrumb e hi edhe një veturë
Siguri
news image
Hajnat e bëjnë qyl banesën e familjes Mustafa në Prishtinë, vjedhin gjysmë kg stoli ari dhe 7 mijë euro
Siguri
news image
Komandanti i zjarrfikësve tregon se çka u djeg brenda Institutit të Mjekësisë Ligjore
Siguri
news image
E rëndë: I riu në Fushë Kosovë ushtron dhunë ndaj gruas së tij shtatzënë, përfundon në pranga
Siguri
news image
Armë e drogë, plot qytetarë të arrestuar çdo ditë në rrugët e Kosovës
Siguri
news image
Dyshohet se vodhi drita solare në vlerë të 6 mijë eurove, bie në pranga 20-vjeçari në Prishtinë
Siguri