image Sociale -

Aktualitet

news image
Një javë nga krimi ndaj Liridonës: Burri i saj, një familjar dhe një vrasës me pagesë të përfshirë në vrasjen mizore
Siguri
news image
Hysni Gucati operohet për të 30-ën herë, vëllai i tij: Pjesa e trupit tënd ku u operove është plagë e lirisë
Sociale
news image
5 milionë euro për familjet në nevojë, Kurti: Duam që dimrin ta kalojnë sa me lehtë
Sociale
news image
Rreth 21 mijë familje me asistencë sociale do të subvencionohen për blerjen e lëndëve djegëse
Sociale
news image
Kryeshefi i “Trafikut Urban”: Për t’i ikur parave false, paguajeni biletën me SMS
Sociale
news image
Babai i Naim Murselit dyshon se ai ka pasur presion për ta eliminuar Liridonën
Sociale
news image
U aludua për orientimin e tij seksual, babai i Naim Murselit: I ka urrejtë meshkujt
Sociale
news image
Protesta në Prishtinë, vëllai i Liridonës: Kampanja jonë për drejtësi fillon tash, kriminelët të kalben në burg
Sociale
news image
Ndarja nga jeta e artistit Mirush Kabashi, Kurti i dërgon telegram ngushëllimi familjes
Sociale
news image
Parduzi: Fëmijët e Liridonës dhe Naimit mund t’u jepen në përkujdesje ndonjë familjeje suedeze
Sociale
news image
Fonde të pamjaftueshme për riintegrimin e viktimave të dhunës në familje
Sociale
news image
“Për gra çdo ditë është luftë” – Nis protesta në Prishtinë, kërkohet drejtësi për gratë e vrara
Sociale
news image
Ndahet nga jeta kirurgu Shaip Morina, Oda e Mjekëve ngushëllon familjen dhe kolegët
Sociale
news image
Publikohet dokumenti i kërkesës për divorc i Liridonës dhe Naimit në Suedi
Sociale
news image
Lajm i mirë: Grumbullohen 40 mijë euro për trajtimin shëndetësor të të riut nga Klina
Sociale
news image
Vëllai i Liridonës: Dorasin s’e njoh, Kushtrim Kokallën e njoh mirë – ka qenë në shtëpinë tonë
Sociale