image Drejtësi -

Aktualitet

news image
Bosch: Gjyqtarët e Speciales duan të zvarrisin procesin në dëm të ish-krerëve të UÇK-së
Drejtësi
news image
Zhdukja e mostrave të Astrit Deharit, çka thuhet saktësisht në raportin e DASH-it?
Drejtësi
news image
DASH e përmend rastin Dehari: Hetimet po vazhdojnë, mostrat e tij u zhdukën
Drejtësi
news image
30 ditë paraburgim për personin që dyshohet se dogji shtëpinë e redaktorit të RTK-së
Drejtësi
news image
Vrasja në lagjen “Arbëria” në Prishtinë, Gjykata ua vazhdon masën e ndalimit edhe për 48 orë dy të dyshuarve
Drejtësi
news image
“Ai është kriminel”/ Sylë Hoxha padit Sami Kurteshin, ia kërkon 30 mijë euro kompensim
Drejtësi
news image
Gjykata merr vendim për zyrtarët e arrestuar të ndërmarrjes “Ambienti” në Pejë
Drejtësi
news image
Gjykata: ZPS-së do t’i duhen mbi 6 vjet për të paraqitur provat ndaj ish-krerëve të UÇK-së
Drejtësi
news image
Sot në Speciale mbahet konferencë në rastin gjyqësor ndaj Thaçit dhe të tjerëve
Drejtësi
news image
“Liria ka emër” organizon Marsh për drejtësi në mbështetje të ish-krerëve të UÇK-së
Drejtësi
news image
Avokati Berisha: Vetëmenaxhimi nuk mund të bëhet pa ndryshime kushtetuese
Drejtësi
news image
Kryeprokurori që lëshoi urdhër-arrestin për Putinin ka qenë avokat i Fatmir Limajt
Drejtësi
news image
Osmani dekreton 21 prokurorë të rinj
Drejtësi
news image
Gjykata shpall fajtor mësimdhënësin e gjimnazit në Gjilan i akuzuar për ngacmim seksual ndaj ish-nxënëses
Drejtësi
news image
Më 3 prill në Hagë protestohet për çlirimtarët
Drejtësi
news image
Avokati i ish-pjesëtarit të FSK-së që dyshohet se plagosi dy të rinj serbë: Azemi ka vepruar në vetëmbrojtje
Drejtësi