image Timo Werner dëshiron të kalojë te skuadra e Liverpoolit
[wp-story id="814678"]

Futboll

Sport/ Timo Werner dëshiron të kalojë te skuadra e Liverpoolit

news image

Sulmuesi i njohur gjerman, Timo Werner, po e shijon sezonin e fundit te Rasenball Sport Leipzig.

Werner po kërkon një aventurë të re dhe raportohet se është shumë afër ta realizojë atë.

“Sport Bild”, raporton se me të përfunduar ky sezon, 23-vjeçari dëshiron të kalojë te skuadra e Liverpoolit.

Mediumi gjerman raporton se Werner pritet të kalojë te Liverpooli për një shumë rreth 65 milionë euro./Gazeta Sinjali/