image Lojëra -

Tech & Auto

news image
Fortnite dhe FIFA 23, janë luajtur më së shumti në PlayStation gjatë vitit 2023
Lojëra
news image
A është ky kontrolluesi i ri dhe i përmirësuar i Play Station 5?
Lojëra
news image
Zbulohet data kur do të publikohet traileri i GTA 6
Lojëra
news image
“Squid Game” bëhet realitet, Netflix njofton lojën e re me çmim real prej 4.56 milionë dollarë
Lojëra
news image
Kosova bëhet me edicionin zyrtar shtetëror të lojës së famshme të Monopolit
Lojëra
news image
Ronaldo një nga fanatikët e Call of Duty: Warzon, publikohet videoja duke luajtur ai
Lojëra
news image
Rikrijon lojërat e “Squid Game” në jetë reale – videoja e MrBeast thyen rekord në YouTube
Lojëra
news image
Trendi i rrezikshëm në TikTok çon në trajtim urgjent dy fëmijë
Telefona
news image
E pabesueshme se sa njerëz luajnë Fortnite
Lojëra
news image
Pësoi aksident në garë, Luca Corberi sulmon garuesit e tjerë në shenjë hakmarrje
Lojëra
news image
Kënga e Dua Lipës do jetë kolonë zanore e video-lojës së re “FIFA 21”
Lojëra
news image
Mësohet data e lansimit të PlayStation 5
Lojëra
news image
Ky është çmimi i Xbox Series X
Lojëra
news image
Tre lojërat më të mira për t’u luajtur në Apple Arcade këtë verë
Lojëra
news image
Futboll/ Munishi ju tregon se si ta humbni kohën në shtëpi: Luani zhol, pishpirik, Ludo King
Lojëra
news image
Video/ “Lojërat elektronike bëjnë fëmijët dhe adoleshentët më agresiv”
Lojëra