image Telefona -

Tech & Auto

news image
Lajm i mirë për përdoruesit e iPhone, modeli 16 Pro pritet të vijë me këtë risi në kamerë
Telefona
news image
Apple përforcon “Sirin” dhe sistemin operativ me ChatGPT
Telefona
news image
Elon Musk paralajmëron ndalimin e iPhone dhe pajisjeve të tjera Apple
Telefona
news image
Telefonat kanë jetëgjatësi – zbuloni sa zgjasin modelet e markave të njohura
Telefona
news image
Nëse ju është vjedhur telefoni, Google ka një zgjidhje për ju për ta gjetur atë
Telefona
news image
Bill Gates zbulon se kur i lejoi fëmijët e tij të përdornin celularin
Telefona
news image
Apple humb vendin e parë si prodhues global, kryeson listën Samsung
Telefona
news image
Ja si telefonat e zgjuar e kanë helmuar trurin e fëmijëve tanë!
Telefona
news image
Iphone 16 pritet të ketë një ndryshim revolucionar
Telefona
news image
Pse duhet t’i ndalni telefonat apo të aktivizoni ‘airplane mode’ në aeroplan
Telefona
news image
Apple paralajmëron klientët: Mos e vendosin iPhone-in e lagur në oriz
Telefona
news image
Gjashtë gabimet që e dëmtojnë telefonin gjatë mbushjes
Telefona
news image
Clicks prezanton tastierën fizike për iPhone
Telefona
news image
iPhone i mbijetoi një rënie prej gati pesë kilometrash
Telefona
news image
Publikohen imazhet e para që tregojnë se si do të duket iPhone 16
Telefona
news image
A e dini se stina e dimrit dëmton baterinë e celularit tuaj? Arsyet do t’iu befasojnë
Telefona