image Automjete -

Tech & Auto

news image
Toyota e ka seriozisht: Gjashtë modele të reja dhe bateritë e teknologjisë së re deri në vitin 2025
Automjete
news image
Cilat janë më të mira për dimër, gomat e gjera apo të ngushta, video e testimit zgjidh dilemën
Automjete
news image
Tesla dëshiron të prodhojë veturën e 25,000 eurove në Gjermani
Automjete
news image
Tesla vjen me një ngjyrë të re dhe të veçantë për automjetet e saj Model S dhe Model X
Automjete
news image
Në Japoni do të testohet karikimi i makinave elektrike në semafor
Automjete
news image
Ferrari pranon pagesa me kriptovaluta në SHBA, në Evropë pritet ta bëjë të njëjtën gjë nga viti i ardhshëm
Automjete
news image
Tre funksione të fshehura të marshit neutral N që çdo shofer i veturës automatike duhet t’i dijë
Automjete
news image
BMW rrit shitjet për afro 8% krahasuar me vitin e kaluar
Automjete
news image
Apple do hedhë në treg automjetin që drejtohet nga iPhone
Automjete
news image
Del në ankand makina e preferuar e Silvio Berluscionit
Automjete
news image
Makina që ka përdorur James Bond dhe që sot vlen miliona euro
Automjete
news image
Për të meraklinjtë e shpejtësisë, prezantohet megamakina me 2300 kuaj fuqi
Automjete
news image
Rolls-Royce fut klientët e saj në listën e zezë, zbulohet se çka përmban vendimi
Automjete
news image
Ferrari prezanton ‘bishën’ e re, vetura e parë e garave që mund të vozitet edhe në rrugë
Automjete
news image
Ju pëlqen Mercedes G-Class, por s’i keni 166 mijë euro? Për “G-Classin” e ri mjaftojnë vetëm 6 mijë euro
Automjete
news image
Golfi më i shtrenjtë u shit për vetëm tetë minuta (VIDEO)
Automjete