image Futboll -

Sport

news image
Interi i fortë për Udinesen, fiton pastër
Futboll
news image
E mposhti Arsenalin – Aston Villa i shkruan Dua Lipës: Ne kemi fituar 15 ndeshje radhazi në Premierligë
Futboll
news image
Arsenali dështon ndaj Aston Villës, Liverpooli mbetet në krye
Futboll
news image
Ason Villa me aksion të bukur ndaj Arsenalit, shënon McGinn
Futboll
news image
Skuadër e çuditshme/ Man United mposhtet keq nga Bournemouthi në shtëpi
Futboll
news image
Bayerni e ‘ulë kokën’, Frankfurti e mposht me rezultat të thellë
Futboll
news image
Gol i çuditshëm në takimin Sheffield – Brentford, shikoni se si shkon topi në rrjetë
Futboll
news image
Sulmuesi ‘kap për fyti’ Pirlon, veprimi i tij bëhet viral në rrjet
Futboll
news image
Liverpool përmbys rezultatin ndaj Crystalit, Elliot shënon në kohën shtesë – VIDEO
Futboll
news image
“Të Kuqtë” synojnë pozitën e parë: Formacionet zyrtare, Crystal Palace – Liverpool
Futboll
news image
Skuadra më e mirë vendase përballë asaj më të mirë në udhëtim, Arteta dhe Emery duelojnë në një ndeshje të ‘nxehtë’ sot
Futboll
news image
Sylvinho flet për ‘grupin e vdekjes’ dhe shanset për fitore: Në futboll mund të ndodhë gjithçka
Futboll
news image
Tri ndeshje sot në Superligë, në fokus sfida Llapi-Ballkani
Futboll
news image
“I tundur nga ofertat tjera”, Sylviniho flet për kontratën me Shqipërinë: Ndihem shumë mirë këtu
Futboll
news image
Kompletohen 16 ekipet e mbetura në garë për Kupën e Kosovës, caktohet edhe data e shortit
Futboll
news image
Derbi i Anamoravës/ SC Gjilani vjen me njoftimin e rëndësishëm për tifozë
Futboll