image Sporte Luftarake -

Sport

news image
Meçi i planifikuar mes Usyk dhe Furyt pranë kollapsit, ukrainasi pritet të heqë dorë nga marrëveshja
Sporte Luftarake
news image
Spanja vazhdon me ‘avazin’ e vjetër, s’e lejon Kosovën të garojë e barabartë në Kampionatin Evropian të Karatesë
Sporte Luftarake
news image
Ndalimi i Sadikut në Kampionati Botëror, Osmani thirrje Indisë që të rishqyrtojë vendimin e saj
Sporte Luftarake
news image
Donjeta Sadiku s’lejohet të garojë në Botërorin e Indisë pas kushtëzimit të simboleve shtetërore
Sporte Luftarake
news image
Usyk kapet me Furyn: O barkmadh lakmitar
Sporte Luftarake
news image
Haxhi Krasniqi synon që të ketë një meç në stadiumin “Fadil Vokrri”
Sporte Luftarake
news image
Arrihet marrëveshja: Meçi Fury-Usyk do të zhvillohet, këto janë detajet e duelit
Sporte Luftarake
news image
“70-30 ndarja e fitimeve”, Usyk i pranon të gjitha kushtet e Furyt për tu ndeshur me të
Sporte Luftarake
news image
Haxhi Krasniqi fitoren ia dedikon shqiptarëve: Gjithmonë me shpirt edhe zemër kuq e zi
Sporte Luftarake
news image
Haxhi Krasniqi i JASHTËZAKONSHËM, fiton kundër çeçenit Kharkohev
Sporte Luftarake
news image
Shefat Isufi mbron titullin e Federatës Botërore të Boksit
Sporte Luftarake
news image
Armend Xhoxhaj fantastik: Fiton me nokaut, e bën për spital kundërshtarin hungarez – VIDEO
Sporte Luftarake
news image
Në këtë kanal televiziv kosovar do të transmetohet sonte dueli i Haxhi Krasniqit
Sporte Luftarake
news image
Robin Krasniqi gati për meçin ndaj Timur Nikarkhoev
Sporte Luftarake
news image
Në Ditën e Pavarësisë, Fazliu ngrit lart flamurin e Kosovës, fiton të bronztën në Grand Slamin e xhudos
Sporte Luftarake
news image
Flaka Loxha në finale, lufton për të artën në Kupën e Botës në Sofje
Sporte Luftarake