image Sporte të tjera -

Sport

news image
Max Verstappen vendos kohën më të shpejtë në Çmimin e Madh të F1 në Japoni
Sporte të tjera
news image
Artan dhe Arnold Balla, dy vëllezërit shqiptarë hyn në Librin e Rekordeve Guinness
Sporte të tjera
news image
Kosova luftoi shumë por mposhtet nga Polonia
Sporte të tjera
news image
Kosova e luan ndeshjen e madhe ndaj Polonisë për Euro 2024
Sporte të tjera
news image
Hendboll, shpallet lista për dy ndeshje e Kosovës ndaj Polonisë
Sporte të tjera
news image
Gjithçka historike e Schumacherit po del në ankand, tani diçka shumë personale
Sporte të tjera
news image
Kosova nesër i mëson kundërshtarët për kualifikueset për Euro 2026
Sporte të tjera
news image
Pranimi i stafetës për Lojërat Olimpike u bë nga kampionet olimpike dhe ambasadori francez 
Sporte të tjera
news image
Hedhja e gjyles, Muhamet Ramadani fiton medaljen e artë në Kupën Evropiane për U-23
Sporte të tjera
news image
Historike: Lara Colturi përfaqëson Shqipërinë në finalet e Kupës së Botës
Sporte të tjera
news image
Pesë xhudistë kosovarë në grand prix të Austrisë, synojnë medalje
Sporte të tjera
news image
“Vazhdoni të ngrini lart flamurin tonë”, Osmani përgëzon vajzat e U18 që u kualifikuan në Kampionatin Botëror
Sporte të tjera
news image
Kosova në Botëror, Kurti uron vajzat henbolliste për suksesin e tyre historik në U-18
Sporte të tjera
news image
“Në Prekaz te Baca Adem” – Kështu festojnë vajzat e Kosovës U18 kualifikimin në Botëror
Sporte të tjera
news image
HISTORIKE: Kosova kualifikohet në Kampionatin Botëror në hendboll
Sporte të tjera
news image
Përfundon ëndrra e Guild Eagles për Majorin e katërt, mposhten 2:0
Sporte të tjera