image Bota e Yjeve -

Showbiz

news image
Bebe Rexha arrin në Kosovë
Bota e Yjeve
news image
Befason aktori Keanu Reeves: Mendoj për vdekjen gjatë gjithë kohës
Bota e Yjeve
news image
Moment i dhimbshëm, aktorit të njohur turk i vdiq nëna – në funeral s’i ndali dot lotët
Bota e Yjeve
news image
Pas lëndimit që pësoi në ‘Copa America’, Messi në pushime me gruan dhe mikun e tij
Bota e Yjeve
news image
Noizy flet për vajzën: Dua të bëhem shembullor si baba, ashtu siç jam në muzikë
Bota e Yjeve
news image
Yamal dhe e dashura e tij shijojnë së bashku pushimet në Greqi
Bota e Yjeve
news image
Mozzik pas vrasjes së Faton Hajrizit kritikon shtetin: Djalë i ri trim, duke e rritur lufta e fryma drenicake
Bota e Yjeve
news image
Bebe Rexha: E lumtur që po vij në Prishtinë për herë të parë
Bota e Yjeve
news image
Bota e kinemasë në zi, ndahet nga jeta komediani legjendar
Bota e Yjeve
news image
Dua Lipa po bëhet gati për udhëtimin në Kosovë
Bota e Yjeve
news image
E dashura e Yamalit konvertohet në fenë islame pas lidhjes me yllin e Spanjës?
Bota e Yjeve
news image
Adele heq dorë nga muzika?
Bota e Yjeve
news image
Përmbytet shtëpia e reperit të njohur Drake
Bota e Yjeve
news image
Jeta e legjendës Muhammad Ali do të shfaqet në një serial
Bota e Yjeve
news image
Ghetto Geasy dhe Xhensila Myrtezaj së shpejti me duet të ri
Bota e Yjeve
news image
“Dritë e diellit”, Meriton Mjekiqi uron djalin për ditëlindje, poston foto me të: Mos harro kurrë që…
Bota e Yjeve