image Bota e Yjeve -

Showbiz

news image
Disa “banorë” të rinj futen brenda, çfarë ndodhi në sot BBVK – VIDEO
Bota e Yjeve
news image
“Veç po të duroj, pas të hënës të tregoj unë ty” – Ylli paralajmëron Santianën
Bota e Yjeve
news image
Shqipja debaton ashpër me Bucin: Ti lë gruan për 200 mijë euro
Bota e Yjeve
news image
Dua Lipa ndahet nga i dashuri i saj, regjisori Romain Gavras
Bota e Yjeve
news image
Mos transparencë me publikun, Santiana merr mesazh nga i dashuri në dhomën e rrëfimit – VIDEO
Bota e Yjeve
news image
“S’ka më shoqëri”, Ylli dhe Santiana thumbojnë njëri-tjetrin përmes këngëve
Bota e Yjeve
news image
“U ule aty si këlysh”, Santiana ia ‘plas fytyrës’ Bucit
Bota e Yjeve
news image
Bledi Mane reagon ashpër ndaj Naim Murselit: E vrau natën dhe e vajtoi ditën
Bota e Yjeve
news image
The Weeknd po dhuron 2.5 milionë dollarë për të ndihmuar krizën humanitare në Gaza
Bota e Yjeve
news image
Edona James dikur në TV-në e Beogradit: S’ndihem shqiptare, më pëlqejnë meshkujt serbë
Bota e Yjeve
news image
Santiana – Bucit: Me tradhtove, unë ty nuk ta kisha ba kurrë këtë
Bota e Yjeve
news image
Mediat britanike shkruajnë për vizitën e Rita Orës në Kosovë, zbulojnë projektin që po realizon në vendlindje
Bota e Yjeve
news image
“E kanë pa familja e vetë videon”, Santiana në gjendje të keqe pasi i dashuri nuk i dha sinjal
Bota e Yjeve
news image
Tre banorë të rinj u futën në Big Brother Vip Kosova 2
Bota e Yjeve
news image
Loja e Bucit në BBVK shkas që babai i Veronës e theu televizorin
Bota e Yjeve
news image
E fejuara e Bucit ka një mesazh për të përmes një audio incizimi
Bota e Yjeve