image Bukuri dhe kujdes -

Showbiz

news image
Shpallet mashkulli më seksi në botë për vitin 2023
Bukuri dhe kujdes
news image
Si ta përdorni lëngun e patates për rritjen e flokëve
Bukuri dhe kujdes
news image
Pa shpenzuar gjithë rrogën – katër truke të thjeshta për të krijuar pamje “të shtrenjta”
Bukuri dhe kujdes
news image
Truku viral i TikTok për buzë më të plota
Bukuri dhe kujdes
news image
Barbie Botox – trend i ri i bukurisë
Bukuri dhe kujdes
news image
Me këtë truk, askush nuk do ta kuptojë se keni vendosur fondatinë
Bukuri dhe kujdes
news image
Kur mund ta përdorni vajin e ullirit për kujdesin e lëkurës?
Bukuri dhe kujdes
news image
“Baby botox”, efektet negative dhe pse cilësohet si zakon shkatërrues i brezit të ri
Bukuri dhe kujdes
news image
“Buzët e Diamantit”, truku për buzë më të plota që është bërë viral në TikTok – VIDEO
Bukuri dhe kujdes
news image
Si të kujdeseni për lëkurën e yndyrshme?
Bukuri dhe kujdes
news image
Kjo është gruaja më e bukur në botë për të tretin vit radhazi
Bukuri dhe kujdes
news image
Si reagon lëkura juaj ndaj hormoneve: Rrathë të errët rreth syve, skuqje, ndjeshmëri ndaj dhimbjes
Bukuri dhe kujdes
news image
Tonet e ngrohta të grimit të syve po rikthehen në trend
Modë & Stil
news image
Çmimet marramendëse të prerjes së flokëve nëpër botë
Bukuri dhe kujdes
news image
Përbërësit për lëkurë dhe flokë që nuk duhet t’i përdorni gjatë dimrit
Bukuri dhe kujdes
news image
Shkencëtarët japonezë pretendojnë se kanë krijuar vaksinën kundër plakjes
Bukuri dhe kujdes