image Të tjera -

Showbiz

news image
Ndodh edhe kjo: Gruaja shtatzënë fillon të lindë gjatë koncertit të Beyonces – VIDEO
Të tjera
news image
Horoskopi ditor, shenja me fat për sot
Kuriozitete
news image
Pse akoma nuk ka nisur “Big Brother VIP Kosova”?
Të tjera
news image
Arkeologët gjejnë breshkën shtatzënë nën gërmadhat 2000-vjeçare
Kuriozitete
news image
Kini kujdes: Këto fruta nuk duhet t’i hani para se të shkoni në plazh
Ushqime
news image
Mona Liza sulmohet nga një “grua e moshuar”
Kuriozitete
news image
Si do të mbyllet muaji për shenjat e horoskopit?
Kuriozitete
news image
Ndarje apo dashuri çfarë thotë horoskopi sot
Të tjera
news image
Ngjarje të papritura për këto shenja sot
Të tjera
news image
Horoskopi për ditën e sotme, kjo shenjë do të ketë plot takime dhe njohje
Të tjera
news image
Ngjarje të papritura për këto shenja, horoskopi sot
Të tjera
news image
Ndarje apo dashuri? Parashikimi i yjeve për ju sot
Të tjera
news image
Një ditë e qetë për të lindurit e kësaj shenje, çfarë rezervojnë yjet sot
Të tjera
news image
“Urime ditëlindjen e 14-të Kosovë, të dua shumë”, Rita Ora e Dua Lipa urojnë Ditën e Pavarësisë
Të tjera
news image
Si filloi Shën Valentini dhe si festohet në Kosovë
Të tjera
news image
Parashikohet një ditë e vështirë për këtë shenjë, çfarë kanë rezervuar yjet për ju
Të tjera