image Modë & Stil -

Showbiz

news image
Balenciaga shkon më tej, prezanton byzylykun e ri që duket si ngjitës – ‘çmendet’ rrjeti
Modë & Stil
news image
10 veshje, këpucë dhe aksesorë që çdo grua franceze i ka në gardërobë
Modë & Stil
news image
6 mënyrat si ta vishni pallton gri
Modë & Stil
news image
Kjo do të jetë ngjyra e preferuar e gocave të famshme për këtë vit
Modë & Stil
news image
Çizme të shkurtra dhe xhinse: 8 mënyra si t’i kombinoni për t’u dukur yll
Modë & Stil
news image
9 modele çantash klasike që nuk dalin kurrë nga moda
Modë & Stil
news image
Modelet e çantave që do t’ju hyjnë në punë gjatë gjithë vitit, pesë ngjyrat më “in”
Modë & Stil
news image
E kuqe flakë: Fustanet që ju duhen këtë dhjetor
Modë & Stil
news image
Statujat kujtojnë vuajtjet në Gaza, fushata e ‘Zara’ shkakton zemërim në rrjetet sociale
Modë & Stil
news image
Del në ankand këmisha që Princesha Diana ka veshur për fotografitë e fejesës
Modë & Stil
news image
Arabia Saudite do të organizojë për herë të parë një Javë Mode
Modë & Stil
news image
“Sandalet e spitalit” janë sërish në modë, çmimet e tyre janë rritur
Modë & Stil
news image
Për herë të parë në histori, Rihanna prezanton orën që vendoset në qafë
Modë & Stil
news image
Kush janë të famshmit që do të marrin pjesë në Met Gala? Dua Lipa në moderim të mbrëmjes
Modë & Stil
news image
Zbulohet nuanca e preferuar e vjeshtës – Ja cilën ngjyrë preferohet ta keni në garderobë
Modë & Stil
news image
Revolucion në “Miss Anglia 2022”, 20-vjeçarja shfaqet pa pikë grimi
Modë & Stil