image Vrasje makabre e gruas shtatzënë, pamje nga vendi i ngjarjes

Siguri

Vrasje makabre e gruas shtatzënë, pamje nga vendi i ngjarjes

news image

Gazeta Sinjali raportoi para pak minutash për një person që dyshohet se ka vrarë ish-bashkëshorten e tij shtatzënë para objektit të Gjinekologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

Kjo ngjarje e tmerrshme ka ndodhur para pak minutash dhe akoma nuk dihen detaje.

Gazeta Sinjali ka kontaktuar Policinë dhe është në pritje të një përgjigje, ndërkohë Front Online ka publikuar pamjet.

image 499
image 500

/GazetaSinjali/