image E tmerrshme: Burri dyshohet se vrau ish-gruan shtatzënë para Gjinekologjisë në QKUK

Siguri

E tmerrshme: Burri dyshohet se vrau ish-gruan shtatzënë para Gjinekologjisë në QKUK

news image

Një krim i rëndë ka ndodhur sonte në QKUK, ku një person dyshohet se ka vrarë ish-bashkëshorten e tij shtatzënë para objektit të Gjinekologjisë, raporton Gazeta Sinjali.

Kjo ngjarje e tmerrshme ka ndodhur para pak minutash dhe akoma nuk dihen detaje.

Gazeta Sinjali ka kontaktuar Policinë dhe drejtorin e klinikës, por ende nuk kanë kthyer përgjigje.

/GazetaSinjali/