image Tragjike: Tre të vdekur nga gjuajtja me armë në Deçan
[wp-story id="814678"]

Siguri

Tragjike: Tre të vdekur nga gjuajtja me armë në Deçan

news image

Sinjali raportoi më parë për një vrasje në Gllogjan të Deçanit.

Spitali i Pejës ka konfirmuar se nga të shtënat me armë zjarri në Gllogjan kanë mbetur të vdekur dy nxënës dhe shoferi i autobusit.

E rastin e ka konfirmuar edhe policia e Pejës.

Deri më tash personat që kanë gjuajtur me armë janë ende të panjohur, ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:00 dhe është sulmuar autobusi që po shkonte nga Deçani për në fshatin Gllogjan. Pikërisht në këtë fshat ka ndodhur incidenti“./GazetaSinjali/