image Pamje të rënda nga gjuajtja me armë në Deçan

Siguri

Pamje të rënda nga gjuajtja me armë në Deçan

news image

Gazeta Sinjali raportoi më parë për një gjuajtje me armë në Deçan, ku dyshohet se mbeti i vrarë shoferi i autobusit dhe disa nxënës janë plagosur.

Rastin e kanë konfirmuar nga Policia në Pejë, ndërsa Sinjali ka siguruar edhe pamje nga vendi i ngjarjes.

/GazetaSinjali/