image Gjuhet me armë një autobus në Gllogjan, dyshohet për një të vrarë dhe disa të plagosur

Siguri

Gjuhet me armë një autobus në Gllogjan, dyshohet për një të vrarë dhe disa të plagosur

news image

Sinjali raportoi më parë për një vrasje në Gllogjan të Deçanit.

Mirëpo Policia e Kosovës për rajonin e Pejës ka dhënë detaje për rastin.

Deri më tash personat që kanë gjuajtur me armë janë ende të panjohur, ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:00 dhe është sulmuar autobusi që po shkonte nga Deçani për në fshatin Gllogjan. Pikërisht në këtë fshat ka ndodhur incidenti“, ka thënë zëdhënësi i Policisë për rajonin e Pejës.

/GazetaSinjali/