image Zhduket një vajzë në Prishtinë, vëllai i saj thotë se ajo ka probleme psikike
[wp-story id="814678"]

Kosovë

Raport/ Zhduket një vajzë në Prishtinë, vëllai i saj thotë se ajo ka probleme psikike

news image

Është zhdukur një vajzë mëngjesin e 3 marsit rreth orës 07:00, në rrugën “Gani Butka” në Prishtinë.

Ajo ishte larguar nga shtëpia e saj dhe nuk ishte kthyer më, njofton Policia e Kosovës.

Sipas vëllai të saj, i cili e ka raportuar rastin, vajza e zhdukur ka probleme psikike. /Gazeta Sinjali/