image Vrojtuesit e lagjes: Ish-presidentja Jahjaga ka uzurpuar parkingun në Prishtinë

Sociale

Vrojtuesit e lagjes: Ish-presidentja Jahjaga ka uzurpuar parkingun në Prishtinë

news image

Faqja “Vrojtuesit e lagjes” ka publikuar një fotografi, duke thënë se ish-presidentja e vendit, Atifete Jahjaga, e ka uzurpuar një pakrking në Prishtinë, shkruan Gazeta Sinjali.

Në postimin e kësaj faqe, thuhet se kjo fotografi është bërë në rrugën “Fadil Berati”, në Bregun e Diellit.

Postimi i plotë:

Uzurpimi i parkingut nga ish presidentja, Atifete Jahjaga.

Nuk e di nese ka ndonje ligj qe i mundson ish Presidentes me uzurpu prone publike, mirepo kshtu eshte tash e shume vite. Nga nje Vrojtues

Rruga Fadil Ferati, bregu i diellit.

Prishtine

Mund të jetë një imazh i ambiente të jashtme, pemë dhe mur me tulla

/GazetaSinjali/