image Rruga B në Prishtinë shndërrohet në pistë garash për dy vetura, rrezikohen pjesëmarrësit e tjerë në trafik (VIDEO) - Sinjali

Rruga B në Prishtinë shndërrohet në pistë garash për dy vetura, rrezikohen pjesëmarrësit e tjerë në trafik (VIDEO)

news image

Dy shoferë të papërgjegjshëm kanë zgjedhur që të bëjnë gara në kryeqytet sonte, raporton Gazeta Sinjali.

Pistë të garave ata kanë shndërruar rrugën “B”, në Prishtinë.

Vrojtuesit e lagjes kanë publikuar një video ku shihen dy shoferë që garojnë me njëri-tjetrin.

Duke drejtuar veturat e tyre me shpejtësi marramendëse ata rrezikojnë veten dhe pjesëmarrësit e tjerë në trafik./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: