image Vdes një 65-vjeçar në një market në Prishtinë, punëtorët e gjejnë të shtrirë pa shenja jete
[wp-story id="814678"]

Siguri

Vdes një 65-vjeçar në një market në Prishtinë, punëtorët e gjejnë të shtrirë pa shenja jete

news image

Një burrë pa shenja jete është gjetur sot pasdite në marketin “Spar”, që ndodhet te rrethi i Çagllavicës në Prishtinë.

Burimet e Sinjalit njoftojnë se rasti është raportuar nga punëtorët e marketit, të cilët kanë thënë se një burrë është i shtrirë në tokë brenda marketit.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë ekipi i urgjencës dhe mjeku që e ka konstatuar vdekjen e viktimës, ndërsa hetuesit dhe krim teknika e kanë bërë shikimin e vendit.

Siç mëson Sinjali, në vendngjarje ka dalë edhe djali i viktimës, i cili e ka bërë identifikimin e viktimës.

Trupi i pajetë i viktimës është dërguar për obduksion në Institutin e Mjekësisë Ligjore, derisa rasti është iniciuar si “Hetim mbi vdekjen”.

/GazetaSinjali/