image Gjendet një burrë pa shenja jete në Ferizaj

Siguri

Gjendet një burrë pa shenja jete në Ferizaj

news image

Policia e Kosovës rreth orës 04:43 të datës 21 korrik, ka gjetur pa shenja jeta një burrë në Ferizaj, shkruan Gazeta Sinjali.

Policia bën të ditur se vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar, si dhe me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar për në obduksion.

Ndërkaq, rasti është iniciuar si “Hetim i vdekjes”.

/GazetaSinjali/