image Vajza që po ngacmohej seksualisht qe 4 vite në Prishtinë e raporton rastin në Polici të Kosovës

Kosovë

Raport/ Vajza që po ngacmohej seksualisht qe 4 vite në Prishtinë e raporton rastin në Polici të Kosovës

news image

Një vajzë e cila ishte ngacmuar seksualisht në Prishtinë, ka raportuar rastin në Policinë e Kosovës, shkruan Gazeta Sinjali.

Policia njofton se viktima ëshë ngacmuar qe katër vite radhazi.

“Ankuesja femër K/Shqiptare në prezencën e prindit e saj ka deklaruar se i dyshuari mashkull K/shqiptar e ngacmon seksualisht atë qe katër vjet radhazi”

Është njoftuar prokurori dhe me urdhër të tij rasti hetohet në procedurë të rregullt./Gazeta Sinjali/