image Të përshëndeten apo jo – lojtarët e Valencias dhe Atalantas mbeten të hutuar - Sinjali

Futboll/ Të përshëndeten apo jo – lojtarët e Valencias dhe Atalantas mbeten të hutuar

news image

Pas intonimit të himnit të Champions Leagues para fillimit të ndeshjes Valencia-Atalanta, lojtarët mbetën të hutuar se a të përshëndeten apo jo.

UEFA ka marrë masa për parandalimin e koronavirusit dhe njëra prej tyre është që të mos përshëndeten me njëri tjetrin.

Pasi u intonua himni, lojtarët mbetën të konfuzuar dhe nuk dinin se çfarë të bënini, shkruan Gazeta Sinjali.

Kujtojmë se kjo ndeshje po zhvillohet pa praninë e tifozëve./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin