image Ekuadori barazon rezultatin ndaj Holandës, Valencia nuk ndalet së shënuari - VIDEO
[wp-story id="814678"]

Futboll

Ekuadori barazon rezultatin ndaj Holandës, Valencia nuk ndalet së shënuari – VIDEO

news image

Ekuadori ka arritur që të barazojë rezultatin ndaj Holandës, në ndeshjen e xhiros së dytë të fazës së grupeve.

Golin e ka realizuar Enner Valencia, pas një topi të kthyer nga portieri pas goditjes nga mbrojtësi Estupinan.

Kujtojmë që Valencia realizoi dy gola edhe në sfidën hapëse të Botërorit, ndaj Katarit, dhe tani prin si golashënuesi aktual i turneut me tre gola të realizuar.

/GazetaSinjaliSport/