image Stacioni i autobusëve në Prishtinë, shndërrohet në kosh mbeturinash - Sinjali

Stacioni i autobusëve në Prishtinë, shndërrohet në kosh mbeturinash

news image

Megjithëse stacionët e autobusëve do duhej shfrytëzuar për pritje dhe qëndrim të qytetarëve, kështu nuk po del të jetë edhe për disa qytetarë të papërgjegjshëm.

Në pamje nga stacioni (pika e ndaljes) i autobusëve në Prishtinë, te rrethi i flamurit, shihet një grumbull mbeturinash, në hapësirën e cila supozohet të jetë për pritje, e që kështu po i japin imazh tejet të keq rrugëve të kryeqytetit, shkruan Gazeta Sinjali.

May be an image of 5 people and outdoors

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin