image “Si dhuratë prej qiellit m’ke pikë” – kujt po i dedikon fjalë romantike Capital T? - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

107921

Të shëruar

105549

Të vdekur

2265

“Si dhuratë prej qiellit m’ke pikë” – kujt po i dedikon fjalë romantike Capital T?

news image

Reperi ka ndarë mesazhin interesant në rrjete sociale.

Capital T është njëri prej artistëve më të pëlqyer shqiptar, ai gjithashtu mbledh një numër të madh të ndjekësve në llogarinë e Instagramit.

Capo është mjaft aktiv në rrjete sociale ku ndan imazhe apo video nga përditshmëria, si kjo e fundit.

Ai sot përmes një postimi në Instastory ka postuar disa vargje romantike ndonëse nuk dihet se kujt ia dedikoi.

“Si dhuratë prej qiellit m’ke pikë”, ishte thënja e ripostuar nga Capital T.

Capital T ka publikuar së fundi këngën “Buzëqeshje” të cilën e ka sjellë edhe me videoklip dhe e cila brenda javës, është dëgjuar mbi 2 milionë herë në YouTube./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin