image Capital T flet për personin me të cilin e tradhtoi ish e dashura

Bota e Yjeve

Capital T flet për personin me të cilin e tradhtoi ish e dashura

news image

Këngëtari i njohur, Capital T së fundmi ka qenë i ftuar në “Zë me Mirën” me ç’rast ka shpalosur detaje nga jeta e tij private.

Në bisedë e sipër ai është pyetur nga moderatorja nëse është tradhtuar dhe ka tradhtuar ndonjëherë gjatë jetës së tij.

Këngëtari ka treguar se gjatë jetës së tij ai në aspektin e marrëdhënieve seksuale, nuk është se ka tradhtuar ndonjëherë, ndërsa sa i përket flirtimeve dhe bisedave po.

Po ashtu ai ka treguar se gjatë jetës njëra nga të dashurat e ka tradhtuar atë, madje reperi ka treguar se në krahasim me të ai nuk ishte më i bukur se ai.

“Ka qenë nderi më i madh që më ka bërë në jetë”

“Kam qenë shumë i ri, ai ka mundur te jetë më i mirë, më i komunikueshëm, i ka kuptuar situatat më mirë se unë”, është shprehur reperi.

@zememirenpodcast Për tradhtinë Capital T ka bërë një deklaratë që asnjë djalë s’ka qejf ta pranojë apo ta thotë publikisht. #capitalt #truecapo #zememirenpodcast #mirakazhani #tradhtia???? #akull #storytime #podcast #capitaltinterviste #artist #singer ♬ Originalton – Albanian_lyrics????????????????

/GazetaSinjali/