image Në një lidhje me Capital T? Adrola Dushi rrëfehet për herë të parë

Bota e Yjeve

Në një lidhje me Capital T? Adrola Dushi rrëfehet për herë të parë

news image

Modelja Adrola Dushi ka qenë e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Më lër të flas”, ku është pyetur dhe ‘provokuar’ për të thënë detaje nga jeta e saj sentimentale, por duket se ajo i menaxhoi shumë mirë pyetjet për të dalë nga situata.

E pyetur nga Donaldi nëse është në një lidhje me Capital T, Adrola Dushi u përgjigj se është në një lidhje shumë të ngushtë me veten duke mos dhënë detaje të tjera.

Romeo: Kjo nuk i ngacmon çunat tani sepse kjo është e lidhur.

Adrola: Unë nuk thashë asgjë, pse u ndave ti?

Donaldi: A je në një lidhje me këngëtarin Capital T?

Adrola: Unë jam në lidhje me veten dhe jam shumë e lumtur

/GazetaSinjali/