image “Capital T gënjen që nuk ka tradhtuar”, Erjola Doçi akuzon publikisht reperin

Bota e Yjeve

“Capital T gënjen që nuk ka tradhtuar”, Erjola Doçi akuzon publikisht reperin

news image

Erjola Doçi është një nga vajzat seksi të ekranit, që prej disa ditësh është në qendër të mediave rozë. Së fundmi, ajo i ka befasuar të gjithë me një deklaratë, që ka bërë për reperin e njohur, Capital T.

Në një intervistë të tij, ky i fundit është shprehur se nuk ka tradhtuar kurrë, por Erjola është e sigurt për të kundërtën.

“Do e zgjidhja Capital T, po të mos thoshte që nuk kam tradhtuar kurrë. Nuk mendoj se gënjen, ai gënjen. Po shohim femra shumë të arrira në botë që janë tradhtuar, kjo vjen si aspekt gjenetik dhe hormonal i mashkullit”, u shpreh ajo.

Kujtojmë që Capital T është përfolur se është në një lidhje me modelen Adrola Dushin dhe të gjithë fansave i ka shkuar mendja se mos tradhtia lidhet me të./abcnews.al

/GazetaSinjali/