image Shënon menjëherë Atalanta - Sinjali

Futboll/ Shënon menjëherë Atalanta

news image

Atalanta ka kaluar në epërsi qysh në start të ndeshjes.

Ishte Josip Ilicic i cili ka realizuar nga pika e bardhë në minutën e tretë.

Ndeshja e parë përfundoi në të mirë të Atalantas, ndërsa Valencias tani i duhen 5 gola për kualifikim dhe 4 për ta çuar ndeshjen në vazhdime.

Kujtojmë se kjo ndeshje po zhvillohet pa praninë e tifozëve./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: