image Qytetari në Prishtinë e rrezikon jetën e fëmijës në rimorkion e një kamioni

Siguri

Qytetari në Prishtinë e rrezikon jetën e fëmijës në rimorkion e një kamioni

news image

Një fëmijë është parë në rimorkion e një kamioni i cili ishte në lëvizje në një rrugë të Prishtinës, shkruan Gazeta Sinjali.

Vajza e cila duket të jetë e moshës 6, 7-vjeçare shihet e futur mes disa kornizave të metalit dhe një biçiklete.

Fotografitë janë publikuar para pak minutave në Facebook nga faqja “Vrojtuesit e lagjes”./Gazeta Sinjali/