image Qentë endacakë "pushtojnë" Gërminë (VIDEO) - Sinjali

Qentë endacakë “pushtojnë” Gërminë (VIDEO)

news image

Qentë endacakë vazhdojnë të mbeten problem dhe rrezik serioz për sigurinë e qytetarëve të Prishtinës, shkruan Gazeta Sinjali.

Këta qenë si duket e kanë shënuar si territor të vetin Parkun e Gërmisë, në Prishtinë, ku po qëndrojnë tash e sa kohë.

Në një video të publikuar në faqen e Facebook-ut “Vrojtuesit e Lagjes” shihen dhjetëra qenë endacakë që lehin dhe u vërsulen qytetarëve.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin