image Pritja mori fund, Capital T dhe Kidda publikojnë projektin më të ri muzikor

Bota e Yjeve

Pritja mori fund, Capital T dhe Kidda publikojnë projektin më të ri muzikor

news image

Para disa ditësh Gazeta Sinjali raportoi se së shpejti, Capital T dhe Kidda, do të vijnë me bashkëpunim në projektin e ri muzikor, transmeton Gazeta Sinjali.

Sot, pritjeve i erdhi fundi. “Magji” është projekti më i ri i dyshes. Një këngë ritmike dhe videoklip mjaftë veror, i cili padyshim pritet të pëlqehet nga publiku.

/Gazeta Sinjali/