image Prishtinë: Një personit i gjendet dhe sekuestrohet një armë zjarri bashkë me dhjetëra fishekë

Siguri

Prishtinë: Një personit i gjendet dhe sekuestrohet një armë zjarri bashkë me dhjetëra fishekë

news image

Dje një personit iu është gjetur dhe sekuestruar një armë zjarri së bashku me dhjetëra fishekë, raporton Gazeta Sinjali.

Sipas Sinjalizuesve, rasti ka ndodhur dje rreth orës 15:00 në fshatin Zllatar të Prishtinës.

Ndërkaq, thuhet se i dyshuari është intervistuar. /Gazeta Sinjali/