image Video ekskluzive nga grabitja e armatosur që kryen hajnat nga Skenderaj - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

68.351

Të shëruar

59.438

Të vdekur

1.592

Video ekskluzive nga grabitja e armatosur që kryen hajnat nga Skenderaj

news image

Gazeta Sinjali ka siguruar pamje ekskluzive nga grabitja e armatosur që ndodhi më 20 janar në barnatoren “An Pharm” në Prishtinë nga dy të rinj nga Skenderaj.

Në këtë video shihet se si dy të dyshuarit nën kërcënimin e armës grabisin 300 euro, përkundër që punëtorja e barnatores përpiqet maksimalisht t’i ndalojë ata.

Lidhur me këtë rast Sinjali ka mësuar ekskluzivisht se personat e arrestuar janë Mërgim Kameri, 21 vjeçar dhe Kujtim Miftari, 20 vjeçar.

Mërgim Kameri, 21 vjeçar
Kujtim Miftari, 20 vjeçar

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin