image Një kamionetë përfshihet nga zjarri në autostradën Ferizaj - Prishtinë (VIDEO) - Sinjali

Një kamionetë përfshihet nga zjarri në autostradën Ferizaj – Prishtinë (VIDEO)

news image

Një kamionetë është përfshirë nga zjarri sot para gjysmë ore, në autostradën Ferizaj – Prishtinë, shkruan Gazeta Sinjali.

Një sinjalizues ka dërguar pamje të kësaj kamionete dhe ka thënë se rasti ka ndodhur në fshatin Babush të Ferizajt.

Në lidhje me rastin, Gazeta Sinjali ka kontaktuar edhe me Policinë e Kosovës dhe është në pritje të përgjigjes.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin